Międzypokoleniowa wymiana książek

Międzypokoleniowa wymiana książek

Międzypokoleniowa wymiana książek „w” i „przy” skrzynce bookcrossingowej odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2016, w godz. 12:00-14:00 w Kinie Nowe Horyzonty przy ul. K. Wielkiego we Wrocławiu.
WSTĘP WOLNY, ale z książką 🙂

Z okazji Dni Babci i Dziadka i na dobry początek ferii zimowych, serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz babcie i dziadków do udziału w międzypokoleniowej akcji czytania i korzystania ze skrzynki bookcrossingowej.

W sobotę 30 stycznia, w godzinach 12:00-14:00, w Kinie Nowe Horyzonty, będzie można wymienić się książką, wspólnie rysować, czytać, wziąć udział w quizie czytelniczym oraz porozmawiać o swych ulubionych dziełach literackich.
A czytać będą między innymi przedstawiciele organizacji senioralnych, zaprawieni już w tym temacie doskonale!
Będzie również okazja podzielić się książkami z dziećmi na Litwie!
Szczegóły akcji TUTAJ.
UWAGA! Dla dzielących się książkami w składzie senior – wnuk: MOC ATRAKCJI UPOMINKOWYCH!

ORGANIZATORZY:
Wrocławskie Centrum Seniora i Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Główny cel akcji:
Promocja Wrocławia w kontekście Europejskiej Stolicy Kultury w zakresie upowszechniania czytelnictwa wśród mieszkańców, korzystania z wrocławskich skrzynek bookcrossingowych, integracji międzypokoleniowej, rozwoju kompetencji komunikacyjnych i relacji społecznych.

30.01.16_WYMIANA KSIĄŻEK_plakat

 Źródło: Wrocławskie Centrum Seniora

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.