Międzypokoleniowe bezpłatne pokazy filmowe

Międzypokoleniowe bezpłatne pokazy filmowe

Już za tydzień ruszają cykliczne pokazy filmowe w Kinie Ursus w Ośrodku Kultury Arsus. Projekt Kino Retro to bezpłatne pokazy współczesnych, nagradzanych filmów, spotkania z ciekawymi gośćmy oraz międzypokoleniowe dyskusje.

Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna oraz Ośrodek Kultury Arsus, zapraszają wszystkich seniorów, a także młodszych mieszkańców Warszawy do udziału w międzypokoleniowych pokazach filmowych. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w Kinie Ursus w Ośrodku Kultury Arsus (ul. Traktorzystów 14, Warszawa). W trakcie seansów prezentowane będą współczesne, dobre i nagradzane filmy.

W najbliższych miesiącach Kino Retro zaprezentuje: I tak Cię kocham (16.02), Po tamtej stronie (16.03), Dumni i wściekli (12.04), Prawie jak matka (16.05), Dzikie historie (13.06). Po pokazach z udziałem gości specjalnych zaplanowano dyskusję na tematy poruszane w wybranych filmach. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa, a udział w pokazach jest bezpłatny.

Aktualne informacje na temat projektu można znaleźć na stronie

Zapraszamy!

 

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.