Międzypokoleniowe bezpłatne pokazy filmowe

Międzypokoleniowe bezpłatne pokazy filmowe

Już za tydzień ruszają cykliczne pokazy filmowe w Kinie Ursus w Ośrodku Kultury Arsus. Projekt Kino Retro to bezpłatne pokazy współczesnych, nagradzanych filmów, spotkania z ciekawymi gośćmy oraz międzypokoleniowe dyskusje.

Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna oraz Ośrodek Kultury Arsus, zapraszają wszystkich seniorów, a także młodszych mieszkańców Warszawy do udziału w międzypokoleniowych pokazach filmowych. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w Kinie Ursus w Ośrodku Kultury Arsus (ul. Traktorzystów 14, Warszawa). W trakcie seansów prezentowane będą współczesne, dobre i nagradzane filmy.

W najbliższych miesiącach Kino Retro zaprezentuje: I tak Cię kocham (16.02), Po tamtej stronie (16.03), Dumni i wściekli (12.04), Prawie jak matka (16.05), Dzikie historie (13.06). Po pokazach z udziałem gości specjalnych zaplanowano dyskusję na tematy poruszane w wybranych filmach. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa, a udział w pokazach jest bezpłatny.

Aktualne informacje na temat projektu można znaleźć na stronie

Zapraszamy!

 

Kategorie
Tagi
Udostępnij