Miejsce Przyjazne Seniorom

Miejsce Przyjazne Seniorom

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz Warszawska Rada Seniorów zaprasza na oficjalną Galę konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom. Już 5 kwietnia zostaną ogłoszone oficjalne wyniki i poznamy laureatów.

Oficjalne wyniki konkursu „Miejsce Przyjazne Seniorom na lata 2019-2021” zostaną opublikowane na Gali wręczenia certyfikatów. Uroczystość odbędzie się w piątek 5 kwietnia 2019 r. w godzinach 11:00-14:00 w Domu Kultury ŚWIT w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

O konkursie

Głównym celem akcji jest wyróżnienie i promowanie: instytucji, przedsiębiorstw, organizacji oraz wydarzeń cyklicznych realizowanych na terenie m.st. Warszawy, które są otwarte na potrzeby osób starszych. Ideą konkursu jest zmienianie świadomości społeczeństwa, instytucji i biznesu poprzez promowanie pozytywnego proseniorskiego podejścia. Konkurs zorganizowali: Warszawska Rada Seniorów, dzielnicowe rady seniorów i Miasto Stołeczne Warszawa (a dokładniej Biuro Pomocy i Projektów Społecznych oraz Zespół Realizacji Polityki Senioralnej).

Miejsce Przyjazne Seniorom

Mapa dojazdu Miejsce Przyjazne Seniorom - mapa dojazdu

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.