Miłość w sanatorium po koronawirusie. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z Sanatorium Miłości

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Tutaj rozpoczęli swoją piękną przygodę, teraz wrócili na rehabilitację pocovidową Ich wspólna podróż rozpoczęła się w Uzdrowisku Ustroń, gdzie kręcono Sanatorium Miłości. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz byli bohaterami drugiego sezonu. Choć programu nie wygrało żadne z nich, dzisiaj mówią, że wygrali najważniejsze – miłość. Para ma za sobą trudne chwile, bowiem obydwoje przeszli COVID-19. … Czytaj dalej Miłość w sanatorium po koronawirusie. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z Sanatorium Miłości