Mundial 2018 i strefy kibica

Mundial 2018 i strefy kibica

Dziś rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jeśli chcielibyście razem z innymi kibicować biało-czerwonym, to warto zajrzeć do strefy kibica. Podpowiadamy, jak znaleźć miejsca, w których w dobrym towarzystwie i legalnie można obejrzeć transmisje z meczów.

Mundial 2018 potrwa od 14 czerwca do 15 lipca, a w rozgrywkach wezmą udział 32 zespoły z całego świata. Dla polskich kibiców najważniejsze są 3 dni: 19, 24 i 28 czerwca, bo wtedy gra nasza reprezentacja. We wtorek (19 czerwca, godz. 17:00) zmierzymy się z Senegalem, a następnie z Kolumbią (24 czerwca, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca, godz. 16:00). Mecze – szczególnie te polskiej reprezentacji – to doskonała okazja do spotkań i wspólnego przeżywania emocji podczas kibicowania. Warto sprawdzić, co oferują lokalne strefy kibica, zorganizowane w różnych miejscach Polski.

Wykaz stref kibica

Z myślą o sympatykach futbolu lokalna wyszukiwarka Panorama Firm udostępniła wykaz miejsc, w których będzie można grupowo oglądać transmisje z meczów. Co istotne, właściciele lub zarządcy tych miejsc podpisali umowę licencyjną z nadawcą transmisji, więc we wskazanych lokalizacjach obejrzymy mecze nie tylko w dobrym towarzystwie, ale i legalnie.

Cieszymy się, że możemy pomóc kibicom w oglądaniu meczów drużyny narodowej w niepowtarzalnej atmosferze strefy kibica. Zdecydowana większość z nich ogląda spotkania w kraju, najchętniej w miejscach dysponujących różnymi udogodnieniami np. duże ekrany, zadaszenie, duża liczba miejsc siedzących. Tegoroczne mistrzostwa są rozgrywane w Rosji, więc mecze będą transmitowane w dogodnym czasie i zapewne zbiorą dużą publikę w strefach kibica. Panorama Firm ułatwi im znalezienie takich miejsc w pobliżu i dotarcie do nich najkrótszą drogą. Jesteśmy wyszukiwarką lokalną i wspieramy każdą inicjatywę istotną dla lokalnej społeczności. Ja sam także wybieram się do najbliższej strefy kibica, aby dopingować zespół Nawałki. – mówi Adrian Hinc, Kierownik Produktu panoramafirm.pl w Eniro Polska.

Jak znaleźć strefę kibica?

Wykaz stref kibica można odnaleźć na stronie panoramafirm.pl (należy wpisać frazę strefy kibica i określić lokalizację). Obecnie na liście jest blisko 200 miejsc w Polsce, gdzie będą gromadzić się kibice. Każdą strefę kibica można zlokalizować na mapie oraz zaplanować do niej dojazd z dowolnej lokalizacji.


PanoramaFirm.pl jest jedyną wyszukiwarką lokalną w Polsce, która udostępniła funkcjonalność wyszukiwania stref kibica. Jest ona dostępna zarówno dla użytkowników wersji mobilnej, jak i desktopowej. Panorama Firm co miesiąc notuje ponad 5 milionów wizyt, w trakcie których użytkownicy poszukują usług, produktów, firm, i ich lokalizacji.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.