Naprawa komputera bez wychodzenia z domu z „iMe”

Naprawa komputera bez wychodzenia z domu z „iMe”

Straciłeś zapisany niedawno dokument? Nie wiesz, jak podłączyć drukarkę lub skaner? Podejrzewasz, że w Twoim komputerze może być wirus, ale nie wiesz, jak go usunąć?
Już nie musisz wychodzić z domu i szukać punktu naprawy komputerów. Nie musisz też wzywać pomocy technicznej do domu. Inżynierowie informatycy naprawią Twoje oprogramowanie zdalnie, czyli za pomocą sterowania na odległość. Wystarczy tylko zadzwonić do inżyniera „iMe”.

„To cud!” – krzyknęła pani Zosia, wpatrując się w ekran swojego komputera. Nawet nie dotknęła myszki, podczas gdy kursor jak oszalały zasuwał po monitorze, szybko i zgrabnie usuwając problem, który pojawił się przed dwiema godzinami. Oczywiście, nie był to cud, choć tak mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Nie był to cud, gdyż z innego komputera inżynier informatyk naprawiał zdalnie komputer emerytki.
Pani Zosia nareszcie mogła odetchnąć z ulgą. Jako osoba samotna (mąż umarł pięć lat temu, dzieci i wnuki mieszkały za granicą) bała się wpuszczać osoby nieznajome do domu. Wyjątek stanowili listonosz i inkasenci od gazu i energii – zresztą były to od prawie dekady te same osoby.

Gdzie jest plik?

Komputer pani Zosia kupiła trzy lata temu. Aż do wczoraj chodził bez zarzutu. Pech chciał, że nacisnęła coś i nagle cały tekst, na pisanie którego poświęciła ostatnich kilka godzin, zniknął. Nie było go na pulpicie ani w żadnym z folderów. Emerytka nie wiedziała, co zrobić. W Melbourne, dokąd wyjechały jej dzieci i wnuki, dochodziła czwarta rano. O tej porze jeszcze śpią, przecież nie będzie ich budzić.
Ułożyła, jak w każde popołudnie, elektronicznego pasjansa. Ale nawet ta, powtarzana prawie codziennie od trzech lat czynność, nie uspokoiła jej. I wtedy pani Zosia przypomniała sobie niedawną rozmowę z sąsiadką, która opowiadała jej o pewnej usłudze, dzięki której można bez wychodzenia z domu naprawić komputer. W kilka minut później pani Zosia pukała do sąsiadki. I nie minęła godzina, a plik, na którym wcześniej pracowała, a który z niewiadomych powodów nagle zniknął z komputera, znów w nim był.

7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy

Usługa iMe, za pomocą której emerytka odzyskała swój elektroniczny dokument, dostępna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że o każdej porze możesz skontaktować się ze specjalistą iMe, który pomoże Ci w naprawie oprogramowania w Twoim komputerze. Usunie niepotrzebne pliki, skonfiguruje pocztę e-mail, przeprowadzi skanowanie komputera, aby zabezpieczyć go przed wirusami, usunie te wirusy, które już są. Często nawet nie wiemy, że mamy zawirusowany sprzęt, dopóki coś nie przestanie w nim działać. A komputer z wirusami to już tylko mały krok do kradzieży naszych danych, w tym np. haseł do naszych kont bankowych. Twój sprzęt za wolno chodzi? Z tym też poradzą sobie inżynierowie iMe. Zdalnie zainstalują Ci drukarkę lub skaner, wybiorą odpowiednią przeglądarkę internetową, dobiorą nowy sprzęt lub lepsze podzespoły. Bezpiecznie otworzą nieznane lub kłopotliwe formaty plików.

Zadzwoń i opowiedz o usterce

Tylko w zeszłym roku specjaliści informatycy pomogli ponad 7 tysiącom osób. Firma zatrudnia 194 inżynierów, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć tak dużą liczbę klientów. Masz problem ze sprzętem? Po prostu zadzwoń i opisz, co w Twoim komputerze nie działa. Resztą nie musisz się już martwić – specjalista nie tylko cierpliwie Cię wysłucha, ale naprawi usterkę. I to bez konieczności wychodzenia z domu.
Usługa iMe jest dostępna w 2800 placówkach kiosków sieci: Ruch, Kolporter oraz HDS w całej Polsce, a także w każdym oddziale, nawet najmniejszym – Poczty Polskiej.  Rozglądaj się za tak wyglądającymi pakietami: iMe naprawa komputera bez wychodzenia z domu

Więcej informacji na stronie: www.imeworldwide.com

Czy wiesz, że iMe gościło na tegorocznej Paradzie Seniorów w Warszawie.

iMe naprawa komputera bez wychodzenia z domu

iMe. Parada Seniorów 2016

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.