Nawigacja pokaże atrakcje turystyczne

Nawigacja pokaże atrakcje turystyczne

Nawigacje od kilku lat ułatwiają życie kierowcom i pomagają szybko dotrzeć do celu. Każdego dnia z nawigacji samochodowych korzystają miliony kierowców na całym świecie. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy cenią sobie możliwość wygodnej jazdy autem bez konieczności spoglądania na tradycyjne mapy.

W samochodach wielu kierowców zwłaszcza tych, którzy lubią zwiedzać znajdują się jeszcze przewodniki. Często są one grube, a znalezienie wybranego miejsca zajmuje trochę czasu. Jest na to jednak sposób – nawigacje z przewodnikiem.

Popularność nawigacji z przewodnikiem rośnie, od kilku miesięcy przewodniki znajdują się w naszych nawigacjach i coraz większe widzimy zainteresowanie. Duża popularność nimi jest szczególnie widoczna podczas wakacji.

– Wyjeżdżając do danego miasta na przykład Berlina możemy wyposażyć się w dokładny przewodnik i otrzymujemy pełen pakiet informacji o danym mieście. Aplikacja podaje niezbędne informacje na temat danego muzeum, które chcemy zobaczyć. Jeśli chodzi o restauracje możemy dowiedzieć się jakiej kategorii jest to miejsce, jakiego rodzaju, w jakich godzinach jest otwarta oraz jakimi kartami możemy płacić. W aplikacji znajduje się również funkcja wybierania takich restauracji, które są rekomendowane przez użytkowników i przewodników turystycznych. – mówi Marek Krygier z firmy Becker.

Korzystając z przewodnika w nawigacji jadąc do danego miasta możemy dowiedzieć się również  w jakiej restauracji zjemy dobry posiłek. mamy również możliwość zobaczyć zdjęcia wybranego lokalu. Oprócz kuchni danego regionu dzięki przewodnikowi zawartemu w nawigacji możemy łatwo i szybko wyszukać i zobaczyć ciekawe miejsca w danym miejscu np. parki botaniczne, muzea.

– Popularność tej aplikacji rośnie. Przewodniki turystyczne funkcjonują w nawigacji od kilku miesięcy. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym coraz więcej osób ściąga właśnie takie przewodniki. – dodaje Marek Krygier

Źródło: Portal Newsrm.TV

fot. Pixabay

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.