Niech żyje bal!

Niech żyje bal!

Z muzyką na żywo, bogatym programem artystycznym oraz roztańczonymi i eleganckimi gośćmi w liczbie… 120 osób. Tak wyglądała uroczysta zabawa dla seniorów, która odbyła się w niedzielny wieczór 11 października, w pięknej sali w Centrum Spotkań Creator, które współorganizowało to wydarzenie.

Głównym twórcą balu wieńczącego wrocławskie Dni Seniora było Stowarzyszenie „Przyjazne Osiedle” Nowy Dwór, które zadbało o wspaniałą oprawę zabawy, i to w każdym detalu. Uroczystość otworzyli: Małgorzata Jamróz, koordynatorka Dni Seniora oraz Andrzej Rytka i Jerzy Grzesiak z Klubu Seniora „Magnolia” (działającego przy Stowarzyszeniu „Przyjazne Osiedle” Nowy Dwór). W repertuarze rozrywkowym wystąpiła kapela „Warzęgowianie”, która ponad godzinę rozbawiała publiczność ludowymi dźwiękami i frywolnymi opowiastkami, zachęcając gości do śmiechu, tańca i śpiewu.

Dalszą część balu poprowadził DJ „Kacper – Band”, który wspaniałą oprawą muzyczną bez problemu zatrzymywał seniorów na parkiecie. W przerwach na pyszny poczęstunek i odpoczynek po tanecznych szaleństwach wystąpili: Chór „Magnolia” i „Kabarecik Kuplecik”. Przyszedł również czas na karaoke – w konkursowym wydaniu z nagrodami. Muzycznym atrakcjom i tanecznym pląsom towarzyszyły niezwykła atmosfera, wyśmienite humory i energiczna zabawa do późnych godzin. Na zakończenie wspaniałego wieczoru nie zabrakło wspólnych śpiewów oraz gratulacji i podziękowań dla organizatorów. Wrocławskie Centrum Seniora przyłącza się do nich i winszuje wszystkim uczestnikom balu wielu niezapomnianych wrażeń.

2

3

4

5

Tekst i zdjęcia: Joanna Ryłko / Wrocławskie Centrum Seniora

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.