Odkryj wyjątkowe miejsce z duszą…

Odkryj wyjątkowe miejsce z duszą…

Są takie miejsca, do których przyjeżdża się z niezwykłą przyjemnością i powraca przez kolejne lata. To miejsca z „duszą”, tworzone przez ludzi z pasją. Poznajcie Państwo ośrodek wypoczynkowy „Diana” w nadmorskich Łazach.

.
Wolność i swoboda

To dewiza naszego ośrodka. U nas nie ma obowiązku, jest wolny wybór.

POKOJE2

Kto lubi gotować, ma do dyspozycji aneksy kuchenne we wszystkich domkach i kilku pokojach. Jeśli natomiast ktoś chce odpocząć od pichcenia, może wykupić wyżywienie w sąsiednim ośrodku. Dla rannych ptaszków oferujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu, dla fanów ciepłych dań – serwowany obiad lub kolacja zamiast rybki czy pizzy w pobliskim centrum. Do wyboru, do koloru wszystkie możliwe wersje żywieniowe, bo przecież zdrowe i smaczne posiłki to raj dla podniebienia i gwarancja dobrego samopoczucia.

DOMKI2

Teren naszego ośrodka jest zielony, a od południowo- wschodniej strony otoczony lasem. Duże przestrzenie pomiędzy domkami dają komfort wypoczynku i swobodę biesiadowania, a nawet biegania boso po soczystej trawie.

DOMKI

Boisko do piłki siatkowej i do badmintona z pobliskim placem zabaw są alternatywą dla dzieci, rodziców i dziadków na wspólne spędzenie czasu po plaży. Profesjonalne grille, miejsce na ognisko z ławkami i stołami zachęcają do integracji. Przy recepcji, w budynku głównym, można pograć w tenisa lub bilard. W sezonie 2016 będzie dostępna mała biblioteka, tworzona zarówno przez nas, jak i przy udziale wczasowiczów. W budynku głównym funkcjonuje również Galeria obrazów Yvette określana przez nas akademią rozwoju duszy…

GALERIA-I-KAMIENIE

Nie przypuszczaliśmy, że to miejsce odkryją i zagospodarują jako pierwsze dzieci. Późnym wieczorem, w sierpniu 2014 roku kilkoro maluchów odwiedziło Galerię, komentując poszczególne obrazy z wielkim entuzjazmem. Pochwaliły się, że lubią malować i mimo późnej pory, natychmiast chciały przystąpić do pracy. Przełożyliśmy jednak spotkanie na następny dzień i jak się okazało chętnych było dużo, dużo więcej. Tak się zaczęła nasza wspólna przygoda, która nadal trwa, a jej efekty można podziwiać na naszej stronie.

KALENDARZ

Przez dwa sezony wakacyjne powstawały wspaniałe dziecięce prace, które stały się inspiracją do kolejnej wersji kalendarza. Zamieszczone w nim obrazy to efekt połączenia dziecięcych kreacji z pracami na szkle, dekorującymi ściany galerii.

Sztuka łączy pokolenia
Zajęcia plastyczne w galerii Yvette, to również propozycja dla Państwa. Jesteśmy przekonani, że niczym nieograniczona możliwość tworzenia to idealny sposób na wyrażenie własnych emocji i doświadczeń, które mogą być cenną wskazówka dla najmłodszych.
Czy konflikt pokoleń to niepodważalny dogmat? Wręcz przeciwnie, jak liczne „odwieczne” dogmaty, tylko czeka, by go przetransformować. Wiemy przecież , że dziadkowie to największy skarb dla wnuków i vice –versa. Najczęściej dogadują się z nimi lepiej niż z rodzicami. Czy uda się namówić seniorów do odkrycia swoich prawdziwych emocji, a może ukrytych pasji, przez udział w zajęciach plastycznych? Sami jesteśmy ciekawi!
Możliwości działania na polu artystycznym są bardzo szerokie, a poznanie ciekawych, nowych technik plastycznych może być inspiracją do tworzenia wyjątkowych prac zarówno dla małych i dużych gości ośrodka.

Oaza spokoju i jedności z naturą

MORZE-I-JEZIORO2

Nadmorskie Łazy w sezonie letnim to raj dla rodzin z dziećmi, natomiast od września do maja – oaza spokoju i jedności z naturą. Z jednej strony morze z piękną piaszczysta plażą, a z drugiej jezioro Jamno – duży akwen z tradycjami żeglarskimi. W sezonie przystań wodna oferuje przejażdżki motorówką, kajakiem lub rowerem wodnym. Centrum handlowe ma wszystkie niezbędne atrybuty dla wymagającego wczasowicza: pamiątki, gry, wesołe miasteczko, smażoną rybkę czy gofry, pocztę i aptekę.

Bardziej aktywni wybiorą ścieżkę rowerową do Mielna wzdłuż jeziora albo długi spacer po plaży. Pobliskie lasy iglaste i mieszane zachęcają do spacerów i grzybobrania. Ostatni tegoroczny podgrzybek (na zdjęciu) to prezent od Mikołaja znaleziony 6.12.2015.

GRZYBY-I-DOMKI

Jeśli są państwo zainteresowani odpoczynkiem w naszym ośrodku w formie pobytów indywidualnych lub grupowych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.diana8.pl lub do kontaktu telefonicznego 697 740 532. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy.
Gospodarze OW Diana

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.