Olympus Perspective Playground

Olympus Perspective Playground

Świetna zabawa w Zajezdni Dąbie. Olympus wypożycza bezpłatnie swoje aparaty. Warto zajrzeć i pobawić się fotografią w towarzystwie sympatycznej młodzieży.

Olympus Perspective Playground, fot.J.Dudzik

We Wrocławiu w ubiegłym roku został otwarty nowy oddział firmy Olympus zajmujący się usługami wspólnymi. Teraz firma zorganizowała niesamowitą atrakcję. W Zajezdni Dąbie można bawić się fotografią  w ramach Olympus Perspective Playground. Cała hala zajezdni to ogromny plac zabaw dla miłośników fotografii.

Zacznijmy od początku. Najpierw należy się zarejestrować na stronie https://my.olympus-consumer.com/perspective-playground/ i z wygenerowanym kodem Qr (to taki mozaikowy kwadrat) jedziemy do Zajezdni Dąbie. Po przejściu przez czarną kotarę trafiamy do recepcji, gdzie czekają na nas aparaty do wypożyczenia. Wypożyczenie jest darmowe, a do wyboru mamy mnóstwo aparatów o różnych obiektywach i zastosowaniach. Dostajemy także identyfikator. Jeśli zapisaliście się na newsletter, to macie szansę na wygranie nagród, normalne działania promocyjne.

Olympus Perspective Playground, fot.J.Dudzik

Z aparatem w garści zanurzamy się w świat kolorów, świateł, ledów, luster. Kilkanaście zaimprowizowanych studiów, różne pokazy prezentujące możliwości odwzorowania kolorów, szybkości działania migawki a może inaczej. Sporo osób z obsługi to entuzjaści fotografowania i kochają o fotografii rozmawiać. Zanim jednak wybierzecie się, by w bawić się fotografią, dobrze jest zastanowić się i przejrzeć ofertę fotograficzną Olympusa. Wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza. Na koniec w fotolabie możemy zdjęcia wydrukować, wszystkie trzy. Oddajemy identyfikator i zaczynamy rozmyślać, skąd wziąć kasę na nowe zabawki. Nikt nie mówił, że hobby musi być tanie. Oczywiście można fotografować smartfonem, ale jak weźmiecie do ręki porządny aparat, to możliwe, że zmienicie zdanie na temat fotografii.

PS, fotografie ilustracyjne były wykonywane wysłużonym Nikonem D 90.

Olympus Perspective Playground, fot.J.Dudzik

Termin: 15.02.2019 r. – 10.03.2019 r.
Miejsce: Stara zajezdnia tramwajowa „Dąbie” ul. Tramwajowa 1/3, Wrocław
Godziny otwarcia: NIEDZIELA-ŚRODA 11:00-21:00
CZWARTEK-SOBOTA 11:00-23:00
Wstęp: BEZPŁATNY
Miłej zabawy.

tekst, zdjęcia: Jerzy Dudzik

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.