Poradniki o zdrowiu -SERIA

Poradniki o zdrowiu -SERIA

Poradniki o zdrowiu to seria wydawnictwa JEDNOŚĆ, która powstała we współpracy z największym niemieckim wydawnictwem medycznym Gräfe und Unzer z Monachium. To cykl książek, których znajdziemy rzetelne i sprawdzone wskazówki, jak radzić sobie z dolegliwościami, które przydarzają się nam w życiu codziennym. To także pożyteczna lektura na co dzień dla każdego, kto chce żyć długo w zdrowiu.

Najczęstsze schorzenia i problemy seniorów

W serii poradników znajdziemy tytuły poświęcone różnym schorzeniom i problemom, który dotykają szczególnie osoby starsze. Od choroby Alzheimera i porad dających szansę zmniejszenia ryzyka zachorowania na tę chorobę oraz utrzymania sprawności umysłowej nawet w bardzo zaawansowanym wieku. Przez epidemię naszych czasów, czyli cukrzycę. Z poradnika dla diabetyków dowiemy się, jak efektywnie obniżyć zbyt wysoki poziom cukru we krwi czy jak zredukować efekty uboczne leczenia farmakologicznego. Po nieoceniony poradnik do walki z rakiem – chorobą będącą największym wyzwaniem dzisiejszych czasów. Autorzy tego wydania polecają odpowiednio dobraną terapię ruchową. Jak się okazuje rehabilitacja ruchowa zastosowana po fazie agresywnej terapii oddziałuje optymalnie nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także psychiczne i społeczne.

Lecznicza moc kuchni

Kilka pozycji poświęcono leczniczej diecie, bez której trudno zachować zdrowie. Jedzenie to bardzo ważny element codziennych zmagań o dobre samopoczucie. Jak czerpać z bogactwa prostych i niedrogich składników podpowiada m.in. Poradnik „Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita”. Te wszystkie pozytywne efekty zupa zyskuje, ponieważ do wywaru trafia tylko to, co najlepsze. A wybór mamy między wywarem mięsnym, rybnym albo warzywnym czy grzybowym. Jak mądrze wykorzystać zupy? Jest to naprawdę bardzo proste.

Seria Poradników na każdy temat

W ramach serii książek „Poradniki zdrowie” ukazały się m.in.

  • Zapobieganie chorobie Alzheimera. Jak się odżywiać, by zachować jasność umysłu.
  • Naturalne metody leczenia cukrzycy.
  • Uciec od raka. Jak wykorzystać aktywność fizyczną w procesie zdrowienia.
  • Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita.
  • Dieta niskowęglowodanowa. Jak schudnąć w 4 tygodnie i nie głodować.
  • Roślinne antybiotyki. Sekretna broń natury.
  • Spalacze tłuszczu. Jak najłatwiej pozbyć się nadwagi.
  • Koktajle spalające tłuszcz. Turboodchudzające smoothies do samodzielnego przygotowania.

Misją Serii Poradników jest pomoc i inspiracja do podjęcia dobrych zmian w nawykach żywieniowych. Wszystkie informacje są starannie dobrane i poddane wnikliwej redakcji merytorycznej przez renomowanych partnerów. Dzięki temu mogą zagwarantować  100% najwyższej jakości , co potwierdza umieszczony na książce hologram – GWARANCJA JAKOŚCI.  Poradniki oprócz wartości merytorycznej cechują się także wysoką jakością wydania. Świetnie wyglądają w domowej bibliotece i mogą stać się oryginalnym i trafionym prezentem.

Zakup poradników

Seria ukazała się nakładem wydawnictwa JEDNOŚĆ i jest dostępna online TUTAJ.
Zamówienia telefoniczne: 41 349 50 50 
Zamówienia e-mail: sprzedaz@jednosc.com.pl
adres: ul. Krakowska 62, 25-701 Kielce
płatność: przelewem lub przy odbiorze, faktura proforma na życzenie, cena: 25 zł plus koszt przesyłki

 

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.