Poszukaj swojego kapelusza na zdjęciach z Marszu Kapeluszy

Poszukaj swojego kapelusza na zdjęciach z Marszu Kapeluszy

Zaczęło się do Marszu Kapeluszy.We Wrocławiu jak co roku o tej porze zostały zainaugurowane Dni Seniora.

Marszu Kapeluszy

Jacek Peszyński, król seniorów 2019

Pogoda dopisała, a i humoru nie brakowało. Oficjalne przemówienia i rozwiązanie konkursów dla Seniorów trwały chwilę na Placu Gołębim.  Później zagrali Oldresi, świetny zespół na takie okazje. Stare przeboje z lat sześćdziesiatych takich zespołów jak Beatlesi, Creedence Clearwater,
Revival, Johna Denvera,Elvisa Presleya i innych. Zaczęły się tańce.  Były pompony, wirujące kapelusze i świetna zabawa. Skwar południa nie robił na tańczących wrażenia, wirowali panowie w cylindrach i panie w kwieciście przystrojonych słomkowych nakryciach głowy. Babki i babcie pląsały niczym nastolatki. Suknie, sukienki, odświętne stroje z różnych epok specjalne przygotowane na tę okazję. Kolorowo i wesoło. Oldersi dawali czadu, a melodie takie przyjemne z czasów zabaw w zakładach pracy, powodowały przyjemne wspomnienia z młodości. Koncert i zespół wprawnie prowadził tegoroczny wrocławski król seniorów Jacek Peszyński. Kapeluszy dużo. Poszukajcie czy na zdjęciach znalazł się ten własnymi rękami przyozdobiony. Aby powiększyć miniaturę kliknij na zdjęcie.

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.