Poszukiwany: dojrzały, ciepły, męski głos

Poszukiwany: dojrzały, ciepły, męski głos

Wrocławskie Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA poszukuje wyjątkowego głosu do udziału w słuchowisku „Legenda o kamiennej głowie” (bajki i legendy wrocławskie, opowiadane przez wrocławian dla wrocławian).

 

Do udziału w projekcie CeTA zaprasza zarówno zawodowych aktorów, jak i amatorów. Przedsięwzięcie ma charakter niekomercyjny, dlatego poszukiwani są miłośnicy Wrocławia, zwłaszcza osoby związane z tym miastem poprzez adres urodzenia i zamieszkania, które chciałyby wnieść swój wkład w promocję stolicy Dolnego Śląska. To również niepowtarzalna szansa na przygodę w profesjonalnym studiu nagrań i 5 minut sławy na antenie radiowej w oryginalnej produkcji, z wykorzystaniem dźwiękowych efektów specjalnych i muzyki.

Kogo szuka CeTA?
Do roli narratora poszukiwany jest mężczyzna o niskim, ciepłym głosie, w wieku około 60 lat. Mile widziane będzie doświadczenie związane z opowiadaniem bajek wnukom i zacięcie aktorskie.

Przesłuchania
Przesłuchania odbędą się 7 maja (czwartek), od godz.12.00. Osoby, które się zgłoszą będą umawiane indywidualnie na konkretną godzinę.
Zgłoszenia przyjmuje Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (była Wytwórnia Filmów Fabularnych) pod numerami telefonu: 71 348 10 61, -62,- 63.

Źródło: CeTA

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.