Pożądanie nie idzie na emeryturę. Seksuolog Izabela Turbaczewska-Brakoniecka ROZMOWA

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

„Potrzeba bliskości, którą wyrażamy poprzez dotyk jest naszą podstawową potrzebą od momentu narodzin i nie zmniejsza się w żaden sposób aż do jesieni naszego życia” – o seksie w jesieni życia opowiada psycholog Izabela Turbaczewska-Brakoniecka. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl . Ewelina Kodzis: Czy bycie seniorem oznacza jednocześnie przejście na seksualną emeryturę? Czy … Czytaj dalej Pożądanie nie idzie na emeryturę. Seksuolog Izabela Turbaczewska-Brakoniecka ROZMOWA