Prawdziwe kolory to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Kristin Hannah jest autorką ponad dwudziestu powieści, które trafiały na listę bestselerów „New York Timesa”, między innymi „Słowika” oraz „Wielkiej samotności”. Dziś polecamy na wakacyjne wieczory jej kolejną powieść pt. Prawdziwe kolory.  „Prawdziwe kolory” to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah. W charakterystycznym lekkim stylu tworząc niezapomniane postaci, opowiada historię trzech sióstr, których dotychczasowy … Czytaj dalej Prawdziwe kolory to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah