Przepisy Barbary Czaykowskiej-Kłoś na proste, zdrowe i smaczne dania

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

10 przepisów Barbary Czaykowskiej-Kłoś na proste dania, które przygotujesz z tego co w domu ma każda gospodyni.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Znakomita zapiekanka z kaszy gryczanej w drożdżowym cieście Składników dużo, ale potrawę robi się bardzo szybko i sprawnie. Składniki: mniej więcej 35 dkg mąki łyżeczka drożdży (3 dkg) 1 łyżeczka … Czytaj dalej Przepisy Barbary Czaykowskiej-Kłoś na proste, zdrowe i smaczne dania