Przygoda z urodą nie zna wieku

Przygoda z urodą nie zna wieku

Wiedzą o tym doskonale seniorki, uczestniczki warsztatów pielęgnacji urody, które w ramach Dni Seniora odbywały się we Wrocławskim Centrum Seniora od poniedziałku 5 do czwartku 8 października.

Panie w wieku senioralnym miały możliwość uczestnictwa w warsztatach kosmetycznych organizowanych przez Danutę Stępień i Andrzeja Łyżwę – specjalistów kosmetologii, których wiedza i przystępny sposób prowadzenia warsztatów, sprawiły, że panie chętnie przychodziły na spotkania i z każdym dniem było ich coraz więcej. Przedstawione zostały im różne metody pielęgnacji skóry dojrzałej oraz recepta na piękne dłonie i paznokcie.

Zajęcia odbywały się wśród dźwięków relaksacyjnej muzyki, co dodatkowo wpłynęło na wspaniałą atmosferę. Uczestniczki otrzymały nie tylko czystą wiedzę teoretyczną, ale same wypróbowały różnego typu kosmetyki i uczyły się prawidłowego wykonywania poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Z przebiegu warsztatów zadowoleni byli zarówno prowadzący, jak i uczestniczki. Choć te kilka dni z urodą w ramach Dni Seniora dobiegło już końca, nie znaczy to, że nie mogą się powtórzyć lub pojawić nowe zajęcia z kosmetologii. Pani Danuta Stępień prowadzi bowiem stały cykl porad kosmetycznych, które odbywają się we Wrocławskim Centrum Seniora kilka razy w miesiącu.

Wrocławskie Centrum Seniora dziękuje prowadzącym za realizację tej wyjątkowej przygody z urodą dla seniorek, które były nią zachwycone. Wszystkim uczestniczkom gratuluje zaś odwagi i śmiałego podejścia do tematu dbania o urodę w wieku dojrzałym oraz zachęca do kontynuacji udziału w warsztatach pielęgnacji urody.

07.10.15_WARSZTATY PIELĘGNACJI URODY fot 1 Joanna Ryłko

06.10.15_WARSZTATY PIELĘGNACJI URODY fot 2 Joanna Ryłko

Teskt i zdjęcia: Joanna Ryłko, WCS

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.