Przyjaciel Seniorów poszukiwany…

Przyjaciel Seniorów poszukiwany…

Wrocławskie Centrum Seniora i członkowie Wrocławskiej Rady Seniorów zapraszają do zgłaszania kandydatur indywidualnych lub organizacji/firm do uzyskania tytułu „PRZYJACIEL SENIORÓW”.

Celem programu „Przyjaciel Seniorów” jest wyłonienie osób lub podmiotów, które: realizują projekty zmierzające do poprawy sytuacji i jakości życia seniorów, promują inicjatywy związane z działaniami na rzecz seniorów, propagują w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu seniorów, podejmują współpracę z innymi podmiotami na rzecz działań prosenioralnych.

5 statuetek już czeka na laureatów

Kapituła przyzna tytuł i 5 statuetek na posiedzeniu 12 września br. Zostaną one uroczyście wręczone podczas inauguracji tegorocznych Dni Seniora, 22 września (czwartek). Aby wziąć udział we współzawodnictwie o ten zaszczytny tytuł, należy do 9 września (środa) wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie Wrocławskiego Centrum Senior TUTAJ. Dokumenty przesyłamy na adres pocztowy organizatora: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław z  dopiskiem – Program „Przyjaciel Seniorów”

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.