Ruchowy kurs włoskiego dla seniorów

Ruchowy kurs włoskiego dla seniorów

Krakowskie Forum Kultury zorganizowało nietypowy kurs języka włoskiego. Ruchowy kurs włoskiego dla seniorów będzie prowadzony autorską metodą Wirginii Cristin. Proste ćwiczenia ruchowe wspomogą naukę podstaw języka.

Nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych, która opóźnia starzenie się mózgu. Dodatkowo doskonale stymuluje pracę mózgu, hamuje proces jego starzenia, opóźnia demencję i pozwala utrzymać ten najważniejszy organ w dobrej kondycji do późnej starości. Seniorzy w Krakowie, już w sierpniu, zyskają możliwość potrenowania mózgu, połączoną z aktywnym spędzaniem czasu. Krakowskie Forum Kultury zaprasza wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się najbardziej melodyjnego języka świata na Ruchowy kurs włoskiego dla seniorów.

Zajęcia rozpoczynają się już 1 sierpnia w Sali Lustrzanej w Krakowskim Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Kraków) i potrwają do 24 sierpnia (spotkania w środy, czwartki i piątki – bez 15.08.2018). Koszt kursu to 150 zł. Aby zapisać się na zajęcia należy wysłać e-mail na adres: joanna.warchal@krakowskieforum.pl.

Więcej informacji o kursie na stronie www.krakowskieforum.pl (KLIKNIJ, aby otworzyć). Ruchowy kurs włoskiego dla seniorów

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.