„Rytmy Casablanki” jedna z najbardziej pozytywnych historii w polskich kinach [VIDEO]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

„Rytmy Casablanki” to naładowana marokańskim hip hopem opowieść o nadziejach młodości i walce o wolność oraz jedna z najbardziej pozytywnych historii, jaka trafiła do polskich kin w ostatnim czasie. Film był marokańskim kandydatem do Oscara. W kinach już od 13 maja.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl „Rytmy Casablanki” –  marokański hip hop … Czytaj dalej „Rytmy Casablanki” jedna z najbardziej pozytywnych historii w polskich kinach [VIDEO]