Samotność, cisza, lęk, emerytura. Felieton Andrzeja Wasilewskiego

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Przez większą część życia, powiązani w rozlicznych uwikłaniach, nie dostrzegamy jego wartkiego biegu: nauka, praca, małżeństwo, małe dzieci, dorabianie się, wyprawianie tych dzieci w dorosłość, kariera, biznes, życie towarzyskie, osiągnięcia, porażki, wspinaczki, upadki, znowu wzloty… Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl A potem emerytura. Relaksująca cisza. Po trzech miesiącach powracasz jednak do normalnego … Czytaj dalej Samotność, cisza, lęk, emerytura. Felieton Andrzeja Wasilewskiego