„Sanatorium Miłości” casting do IV edycji. KRYTERIA, ZGŁOSZENIA

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Casting do IV edycji Sanatorium Miłości już ruszył! Formuła programu jest następująca: do sanatorium przyjeżdża dwanaście osób pochodzących z różnych zakątków Polski. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn stanu wolnego przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w uzdrowisku. Czy połączy ich miłość? A może przyjaźń?  Więcej aktualnych informacji znajdziesz … Czytaj dalej „Sanatorium Miłości” casting do IV edycji. KRYTERIA, ZGŁOSZENIA