Senioralni. Poznań 2015 – program wydarzeń

Senioralni. Poznań 2015 – program wydarzeń

Centrum Inicjatyw Senioralnych w partnerstwie z poznańskimi uniwersytetami trzeciego wieku, już po raz piąty organizuje w październiku 2015 imprezę „Senioralni. Poznań”. Założeniem tego wydarzenia jest pokazanie oferty aktywizującej dla seniorów, ale też zwrócenie uwagi na fakt, jak liczną grupę stanowią poznańscy seniorzy i jak różnorodne mają zainteresowania.

Inaugurację imprezy zaplanowano na 26 września 2015 r. o godz. 11.00. W tym roku zdecydowano się odświeżyć nieco formułę i przenieść uroczystą inaugurację na Plac Wolności. Po części oficjalnej, podczas której Prezydent Jacek Jaśkowiak wręczy seniorom klucze do Bram Miasta oraz po wręczeniu certyfikatów „Miejsce Przyjazne Seniorom”, będzie można wziąć udział w koncercie duetu operetkowego „Operetka na jesień”. Tuż po koncercie zainicjowana zostanie zabawa taneczna „Retro Dancing na placu Wolności” (przeboje lat 60-, 70-, 80-tych zaprezentuje DJ Aciu). Dzięki wsparciu i współpracy m. in. artystów z Teatru Muzycznego organizatorzy pragną stworzyć miejsce dla międzypokoleniowej rozrywki i zabawy przy muzyce.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest TUTAJ.
Informacji udziela również Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mickiewicza 9 a,
tel. 61 847 21 11

Źródło: Centrum Inicjatyw Senioralnych
fot.: Basia Nowacka

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.