Sopockie Targi Seniora

Sopockie Targi Seniora

W dniach 14-15 kwietnia 2018 r. w Hali 100-lecia Sopotu odbędą się Sopockie Targi Seniora. Organizatorzy zapraszają seniorów, ich rodziny i opiekunów do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Sopockie Targi Seniora to okazja, aby spędzić aktywnie weekend, dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia i wziąć udział w ciekawych warsztatach. Wstęp na targi oraz udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Gazeta Senior objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Pomysłodawcą i organizatorem targów jest Anna Jarosz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. – Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby starsze i każdy z nas kiedyś będzie seniorem, dlatego warto być otwartym na potrzeby i problemy osób starszych i wspólnie zadbać o dobrą jakość życia obecnych i przyszłych seniorów – tłumaczy A. Jarosz.

Liczne atrakcje

Sopockie Targi Seniora to wydarzenie z wieloletnią tradycją – to już 8. edycja. Jest to jedyna w północnej Polsce profesjonalna impreza wystawiennicza dedykowana seniorom oraz ich rodzinom. – Na Targach zaprezentujemy szeroki wachlarz ofert dla seniorów odpowiadających na ich zróżnicowane potrzeby – podkreśla Agnieszka Niedałtowska, koordynator Sopockich Targów Seniora. – Seniorzy są grupą zróżnicowaną. Ta młodsza starość chce być aktywna i poszukuje pomysłów na ciekawe spędzanie czasu, ale coraz więcej mamy osób w zaawansowanym wieku, często schowanych, które wymagają wsparcia i opieki – dodaje A. Niedałtowska.

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji – zaplanowano m.in. pokazy na scenie, warsztaty ruchowe i artystyczne, wykłady na temat zdrowego stylu życia. Podczas targów będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz porad ekspertów. Odwiedzający będą mieli okazję otrzymać bezpłatny egzemplarz Gazety Senior.

WSTĘP BEZPŁATNY
TERMIN: 14-15 kwietnia 2018 r.
MIEJSCE: Hala 100-lecia Sopotu

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.targiseniora.pl oraz w biurze organizatora Sopockich Targów Seniora (tel. 58 555 09 04).

Sopockie Targi Seniora

Sopockie Targi Seniora

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.