Sopockie Targi Seniora

Sopockie Targi Seniora

W dniach 14-15 kwietnia 2018 r. w Hali 100-lecia Sopotu odbędą się Sopockie Targi Seniora. Organizatorzy zapraszają seniorów, ich rodziny i opiekunów do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Sopockie Targi Seniora to okazja, aby spędzić aktywnie weekend, dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia i wziąć udział w ciekawych warsztatach. Wstęp na targi oraz udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Gazeta Senior objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Pomysłodawcą i organizatorem targów jest Anna Jarosz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. – Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby starsze i każdy z nas kiedyś będzie seniorem, dlatego warto być otwartym na potrzeby i problemy osób starszych i wspólnie zadbać o dobrą jakość życia obecnych i przyszłych seniorów – tłumaczy A. Jarosz.

Liczne atrakcje

Sopockie Targi Seniora to wydarzenie z wieloletnią tradycją – to już 8. edycja. Jest to jedyna w północnej Polsce profesjonalna impreza wystawiennicza dedykowana seniorom oraz ich rodzinom. – Na Targach zaprezentujemy szeroki wachlarz ofert dla seniorów odpowiadających na ich zróżnicowane potrzeby – podkreśla Agnieszka Niedałtowska, koordynator Sopockich Targów Seniora. – Seniorzy są grupą zróżnicowaną. Ta młodsza starość chce być aktywna i poszukuje pomysłów na ciekawe spędzanie czasu, ale coraz więcej mamy osób w zaawansowanym wieku, często schowanych, które wymagają wsparcia i opieki – dodaje A. Niedałtowska.

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji – zaplanowano m.in. pokazy na scenie, warsztaty ruchowe i artystyczne, wykłady na temat zdrowego stylu życia. Podczas targów będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz porad ekspertów. Odwiedzający będą mieli okazję otrzymać bezpłatny egzemplarz Gazety Senior.

WSTĘP BEZPŁATNY
TERMIN: 14-15 kwietnia 2018 r.
MIEJSCE: Hala 100-lecia Sopotu

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.targiseniora.pl oraz w biurze organizatora Sopockich Targów Seniora (tel. 58 555 09 04).

Sopockie Targi Seniora

Sopockie Targi Seniora

Kategorie
Tagi
Udostępnij