Świetna wiadomość dla podróżników – konkurs dla seniorów

Świetna wiadomość dla podróżników – konkurs dla seniorów

Kochasz poznawać nowe miejsca i wciąż planujesz nowe podróże? Teraz możesz otrzymać zastrzyk gotówki na kolejne wojaże. Miasto Gdynia organizuje drugą edycję konkursu przeznaczonego dla aktywnych seniorów, w którym na realizację podróżniczych marzeń można zdobyć nawet 15 000 zł.

W ubiegłym roku Prezydent Wojciech Szczurek uznał, że – przyznawana od od szesnastu lat – Nagroda im. Andrzeja Zawady dla młodych podróżników to za mało, dlatego przygotowano również konkurs dla seniorów. Nagroda Wiecznie Młodzi ma pomagać podróżnikom w realizacji wyprawy, gdyż zwycięzca otrzymuje 15 000 zł oraz prestiżową statuetkę. To wyróżnienie dla tych naprawdę odważnych i wiecznie młodych eksplorerów.

Jakie są zasady konkursu?
Projekty wypraw mogą zgłaszać kandydaci, którzy ukończyli 65 lat. Decydując o tym, komu przyznać Nagrodę, Kapituła będzie brała pod uwagę zarówno oryginalność i jakość projektu, na którego realizację kandydat zobowiązuje się przeznaczyć nagrodę, jak i wcześniejszy dorobek podróżniczy uczestników konkursu. Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o wygłoszenie podczas Kolosów w Gdyni prelekcji o swoim największym dotychczasowym dokonaniu.

Więcej informacji o konkursie odnajdziecie na stronie www.gdynia.pl/spotkania

Zgłoszenia można przesyłać do 31 stycznia 2018 r. pocztą na adres:
Urząd Miasta Gdyni
Referat Promocji i PR
al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia

Życzymy powodzenia naszym Czytelnikom, którzy wezmą udział w konkursie!

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.