Sylwestrowe szaleństwa seniorów

Sylwestrowe szaleństwa seniorów

Prawie setka seniorów z całej Polski hucznie obchodziła Sylwestra na turnusie noworocznym w Ośrodku Trzy Korony w Jastrzębiej Górze. Poza silną grupą z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy nad morzem na wspólnym turnusie odpoczywali również reprezentanci Warszawy, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Świecia, Gniezna, Ostrowa, Wrocławia, Pruszkowa, Bielska Białej, Inowrocławia, Łodzi i Torunia. W Jastrzębiej Górze seniorzy szaleli na Balu Sylwestrowym do białego rana. 

Kondycji fizycznej 70 i 80-latkom mogliby pozazdrościć o wiele młodsi tancerze. Muzyka była w sam raz dla nas, czyli z lat naszej młodości, jadło wyśmienite a napitki godziwe. Wszystko to zasługa Magdy i Bartka, czyli organizatorów zabawy – wspomina imprezę Jagoda z Gdyni.

Podjęliśmy jednogłośnie decyzję. Spotykamy się ponowne w tym samym składzie na Sylwestra 2017 – mówi na pożegnanie Jarek z Ostrowa.

W ośrodku Trzy Korony jesteśmy już piąty raz. Dzięki panującej tu rodzinnej atmosferze chętnie przyjeżdzej do nadmorskiej miejscowości. A najważniejsze, że przez kilka dni miałam wolne od pichcenia posiłków w domu – dzieli się swoimi wrażeniami Bożena z Bydgoszczy.

IMG_2091

IMG_2140

IMG_2182

IMG_2186

IMG_2194

IMG_2214

IMG_2217

IMG_2225

IMG_2229

IMG_2267

IMG_2268

Tekst i zdjęcia: Miłosz Sałaciński

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.