Szczepienia przeciw Covid-19. 20 pytań i odpowiedzi dot. SENIORÓW

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Trwa rejestracja na szczepienia przeciw Covid-19 dla grupy numer jeden, w której znajdują się seniorzy. Procedura jest prosta i bezpieczna. Szczepienia są dla seniorów dobrowolne i darmowe.   Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Aktualny kalendarz szczepień przeciw Covid-19 Trawa rejestracja na szczepienia dla wszystkich roczników seniorów. Reklama Jak można zarejestrować się na szczepienie? … Czytaj dalej Szczepienia przeciw Covid-19. 20 pytań i odpowiedzi dot. SENIORÓW