Szczepionka na GRYPĘ SENIOR 2020. Grypa a COVID-19. FAKTY I MITY. Bezpłatna szczepionka dla kogo?

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Szczepionka na grypę dla seniorów. Bezpłatne szczepienia na grypę 2020. Dla kogo? Zgodnie z najnowszą listą leków refundowanych obowiązującą od 1 września 2020, bezpłatne szczepienia przeciw grypie przysługują seniorom 75+. Będzie to czterowalentna szczepionka – preparat o nazwie VaxigripTetra.  Z kompendium wiedzy o grypie dowiesz się m.in.  Komu przysługują bezpłatne szczepienia na grypę w 2020 r. … Czytaj dalej Szczepionka na GRYPĘ SENIOR 2020. Grypa a COVID-19. FAKTY I MITY. Bezpłatna szczepionka dla kogo?