Targi Seniora w Krakowie 2019

Targi Seniora w Krakowie 2019

To już trzecia edycja Targów Seniora w Krakowie. Sukces pierwszego i drugiego spotkania zachęca organizatorów do rozwijania wydarzenia kierowanego do najstarszych mieszkańców stolicy Małopolski. Na Targach Seniora w Krakowie spotykamy się 27-28 września br.

Targi Seniora w Krakowie 2019 PROGRAM

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Sanatorium Miłości na Targach Seniora w Krakowie

Gośćmi zbliżających się Targów Seniora będą żywiołowi i zarażający pozytywną energią uczestnicy popularnego programu telewizyjnego „Sanatorium Miłości”.  ???? Program od samego początku budził wiele emocji. Wywoływał ciepły uśmiech, ale i powodował wzruszenie. Podczas spotkania na scenie bohaterowie programu: Marek Jarosz, Walentyna Kozioł, Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney, Teresa Wąsowicz oraz Małgorzata Zimmer opowiedzą o przyjaźni, pasji oraz o tym jak zmieniło się ich życie po udziale w programie. Zapraszamy 28 września (sobota) o godz. 12:00.

Beata Borucka Mądra babcia

Beata_Borucka_Mądra_Babcia W tym roku, spośród licznych atrakcji czekających na seniorów, naszą uwagę przykuła zapowiadana wizyta Beaty Boruckiej, znanej szerokiej publiczności jako Mądra Babcia. Mądra Babcia będzie gościem specjalnym Targów Seniora. Pani Beata to najsłynniejsza babcia polskiego Internetu i czołowa influencerka swojego pokolenia. Jej profil na Facebooku oraz blog i kanał Babcia.TV biją rekordy popularności. Jak mówi o sobie „ma misję pokazania i wzmocnienia roli babci w wychowywaniu dzieci, a także podpowiadania, jak być nowoczesną, mądrą babcią”. Zgromadziła w sieci wokół tematu mądrego babciowania ponad 60 tysięcy polskich babć. Patrzy na świat z humorem i dystansem. Dzieli się własnymi doświadczeniami, a także prowadzi zaczepną narrację otaczającego świata. Podczas targów poprowadzi warsztat, spotka się również na stoisku z czytelnikami, gdzie będzie promować najnowszą książkę „Mądra Babcia”. Można w niej znaleźć m.in. odpowiedzi na pytania: Jak być Babcią na miarę XXI wieku? Jak znaleźć wspólny język z wnukami epoki smartfonów? Jak uniknąć zgrzytów na linii babcia – rodzice? Mądra Babcia to wie i chętnie się tą wiedzą dzieli. Na spotkanie zapraszamy w piątek 27 września na Scenie Główniej, a w sobotę 28 września na warsztaty.

Tadeusz Woźniak na scenie

Tadeusz_Woźniak_-_Targi_Seniora_w_Krakowie Wyjątkowym wydarzeniem drugiego dnia Targów Seniora w Krakowie będzie solowy koncert Tadeusza Woźniaka. Usłyszymy takie przeboje, jak „Zegarmistrz światła” czy „Smak i zapach pomarańczy”. Tadeusz Woźniak obecny jest na scenie od ponad 50 lat, a jego koncerty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Popularność zyskał dzięki kultowemu wykonaniu „Zegarmistrza światła”, który mimo upływu lat, nadal jest tak samo przejmujący, co w chwili premiery 1972 roku. Utwór przez lata budził wiele kontrowersji. W latach 70-tych Polacy nie byli gotowi na otwarte mówienie o przemijaniu, szczególnie podczas festiwali muzycznych. Artyście na scenie towarzyszyć będzie żona Jolanta Majchrzak-Woźniak, pianistka, piosenkarka i aktorka. Będzie też czas na wspomnienia (w rozmowie z Andrzejem Kurdzielem) i spotkanie z wielbicielami. Start o godz. 15.00. Wstęp oczywiście bezpłatny, a po koncercie widzowie będą mogli spotkać się z artystą, dostać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej TUTAJ

Targi Seniora w Krakowie 2019 (27-28 września)

Targi Seniora w Krakowie 2019

Targi Seniora w Krakowie

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.