22 i 23 kwietnia odbędzie się w Poznaniu już siódma edycja targów senioralnych pod nową nazwą: VIVA SENIORZY! Na targach nie zabraknie imprez dedykowanym specjalnie osobom 50+. Wydarzenia, oferty i usługi obejmą takie obszary, jak aktywność, zdrowie i profilaktyka. Patronat nad przedsięwzięciem objęła „Gazeta Senior“.
Życie nie znosi nudy, dlatego postanowiliśmy zmodyfikować nazwę i logo targów. Po sześciu lat organizacji wydarzenia pod nazwą AKTYWNI 50+, kierowanego przede wszystkim do osób starszych, jesteśmy bogatsi w wiedzę i doświadczenie – mówią organizatorzy targów.
Bo dzisiejsi pięćdziesięciolatkowie to osoby otwarte na świat, kreatywne, aktywne zawodowo, obcujące bezproblemowo na co dzień z wszelkimi osiągnięciami technicznymi.
Natomiast targi senioralne to projekt skierowany do osób w jesieni życia, już nieaktywnych zawodowo, czasami samotnych, ale jednak ciekawych świata i chętnych do aktywnego w nim uczestnictwa. Największym zainteresowaniem cieszą się od lat oferty związane z aktywnością ruchową, zdrowiem i profilaktyką, dlatego też obszary te stały się nowym hasłem przedsięwzięcia. Zmieniła się również sama nazwa targów, znanych dotąd jako „Aktywni 50+“. Tegoroczna, siódma edycja odbędzie się pod nowym tytułem: VIVA SENIORZY! Podczas niej zostaną zaprezentowane projekty służące aktywizacji życiowej i zawodowej, produkty i usługi skierowane do seniorów.
Darmowy wstęp i prezentacje dla organizacji senioralnych i NGO
Rosnące z roku na rok statystyki targowe pokazują, że przedsięwzięcie to jest niezwykle ważnym i potrzebnym wydarzeniem społecznym. Organizatorzy zapraszają organizacje pozarządowe z Poznania i Wielkopolski do nieodpłatnego wystawienia się podczas dwóch dni targowych. To wspaniała możliwość, by zaprezentować swoje projekty i działania seniorom i seniorkom, tłumnie odwiedzającym co roku targi. To również możliwość zawarcia ciekawych znajomości i wzajemnej inspiracji do dalszych działań.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: Zuzanna Macko, zuzanna.macko@centrumis.pl lub tel. 61 847 21 11. Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.centrumis.pl.
Targi senioralne odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 15. Więcej informacji na: www.vivaseniorzy.pl.
Organizatorami wydarzenia są: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Centrum Inicjatyw Senioralnych, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Samorząd Województwa Wielkopolskiego Miasta Poznań.
Wspólnie z Centrum Inicjatyw Senioralnych przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę dla wystawców zarówno dla komercyjnych i niekomercyjnych. W sobotę, drugiego dnia targów, będzie można wziąć udział w seminarium prowadzonym przez Lindę Matus, redaktor naczelną Gazety Senior pt. Opowiadanie historii jako podstawowa umiejętność skutecznego marketingowca. Wykorzystujemy storytelling w reklamie i promocji kierowanej do seniorów – seminarium i warsztat z marketingu 50+.
Bez względu na to, czy jesteś firmą czy organizacją pozarządową, nie uciekniesz przed pozyskiwaniem fanów, klientów, projektów i pieniędzy. Marketing dotyczy każdego, a organizacji pozarządowych bardziej niż kiedykolwiek. Spotkanie poświęcone będzie metodzie starej jak świat, ale odkrywanej na nowo jako storytelling. Dowiesz się jak wykorzystać opowiadanie historii w działaniach marketingowych kierowanych do seniorów. Tylko konkretne przykłady i praktyczne wskazówki.
Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien. Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.
Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.ZgodaPolityka prywatności