Taxi 75+ Wrocław. Jak to działa? Czy dojadę taksówką na szczepienie?

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Program Taxi 75+ rusza we Wrocławiu. Korzystać z niego będą mieszkańcy miasta, którzy ukończyli 75 lat i potrzebują wsparcia w organizacji transportu do urzędu lub lekarza, w tym do punktu szczepień.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl – Program Taxi 75+ to jeden z pierwszych wielkich projektów prezydenta Jacka Sutryka dedykowanych seniorom. Z … Czytaj dalej Taxi 75+ Wrocław. Jak to działa? Czy dojadę taksówką na szczepienie?