Teksty na nagrobki z Pisma Świętego, pieśni, liturgii, maksymy mędrców i poetów [100 PRZYKŁADÓW]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Przechadzając się po cmentarnych alejkach, możemy snuć najróżniejsze myśli, oparte o inskrypcje zawarte na płytach nagrobnych. Czasem bardzo proste, czasem zdumiewające. Skąd czerpać podpowiedzi dla tych kompozycji, które na mogiłach katolików powinny być wyznaniem wiary? Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Inspiracje dla tekstów na nagrobki Źródeł jest wiele: Pismo Święte, liturgia, pieśni … Czytaj dalej Teksty na nagrobki z Pisma Świętego, pieśni, liturgii, maksymy mędrców i poetów [100 PRZYKŁADÓW]