The Voice Senior Polska CASTING

The Voice Senior Polska CASTING

Już 13 maja (poniedziałek) ruszają nagrania muzycznego talent show „The Voice Senior”! Na casting organizatorzy zapraszają seniorów 60+, których marzeniem jest wystąpienie na scenie przed publicznością na żywo. Ten program udowodni, że wiek to tylko liczba, a prawdziwy talent to stan umysłu – mówi Tomasz Kammel w zapowiedzi castingu

The Voice Senior Polska CASTING – SZCZEGÓŁY

The Voice Senior Polska CASTING odbędzie się już w poniedziałek, 13 maja 2019 r. przy ul. Woronicza 17, blok F w Warszawie. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 18.00. Chętni muszą przygotować dwa utwory, wymogiem jest, że muszą to być covery. Technika wykonania dowolna, można śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu.  Wciąż nie wiemy, kto zasiądzie w fotelach trenerskich programu. Film promujący The Voice Senior obejrzysz TUTAJ.

CASTING The Voice Senior podsumowanie: 

  • 13 MAJA w Warszawie
  • budynek TVP, ul. Woronicza 17, blok F
  • rejestracja w g. 10-18
  • przygotuj dwie piosenki, muszą to być covery
  • możesz śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w castingu. Bohaterowie pojawiający się łamach Gazety Senior udowadniają, że nigdy nie jest za późno na realizację najskrytszych marzeń, a dziś nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Mamy nadzieję, że program wypromuje nowe, ale dojrzałe gwiazdy polskiej muzyki estradowej. Powodzenia!

 

 

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.