The Voice Senior Polska CASTING

The Voice Senior Polska CASTING

Już 13 maja (poniedziałek) ruszają nagrania muzycznego talent show „The Voice Senior”! Na casting organizatorzy zapraszają seniorów 60+, których marzeniem jest wystąpienie na scenie przed publicznością na żywo. Ten program udowodni, że wiek to tylko liczba, a prawdziwy talent to stan umysłu – mówi Tomasz Kammel w zapowiedzi castingu

The Voice Senior Polska CASTING – SZCZEGÓŁY

The Voice Senior Polska CASTING odbędzie się już w poniedziałek, 13 maja 2019 r. przy ul. Woronicza 17, blok F w Warszawie. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 18.00. Chętni muszą przygotować dwa utwory, wymogiem jest, że muszą to być covery. Technika wykonania dowolna, można śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu.  Wciąż nie wiemy, kto zasiądzie w fotelach trenerskich programu. Film promujący The Voice Senior obejrzysz TUTAJ.

CASTING The Voice Senior podsumowanie: 

  • 13 MAJA w Warszawie
  • budynek TVP, ul. Woronicza 17, blok F
  • rejestracja w g. 10-18
  • przygotuj dwie piosenki, muszą to być covery
  • możesz śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w castingu. Bohaterowie pojawiający się łamach Gazety Senior udowadniają, że nigdy nie jest za późno na realizację najskrytszych marzeń, a dziś nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Mamy nadzieję, że program wypromuje nowe, ale dojrzałe gwiazdy polskiej muzyki estradowej. Powodzenia!

 

 

Redakcja
Kategorie
Tagi
Udostępnij