Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich 18-23 stycznia

Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich 18-23 stycznia

Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich, czyli promocje, rabaty, konsultacje medyczne i atrakcje artystyczne dla osób 50+. Podczas sobotniego finału pokaz mody, występ Dj Wiki oraz koncert gwiazdy – Tomasza Stockingera. A w ciągu całego tygodnia możliwość wyrobienia na miejscu Wrocławskiej Karty Seniora.

Od 18 stycznia 2016 w Arkadach Wrocławskich każda osoba po okazaniu Wrocławskiej Karty Seniora będzie mogła skorzystać z licznych rabatów i zniżek w sklepach i punktach usługowych centrum. Będą one obowiązywały aż do końca miesiąca. Natomiast do 23 stycznia, czyli w trakcie trwania Tygodnia Seniora, taką kartę będzie można wyrobić na miejscu. W tym czasie na Seniorów czekać będą liczne atrakcje i działania dedykowane głównie tej grupie wiekowej. Wśród nich znajdą się m.in.: bezpłatne porady medyczne i kosmetyczne, turniej brydżowy, międzypokoleniowy zawody w grach planszowych oraz wspólna gimnastyka. Nie zabraknie też przeglądu chórów i kabaretów senioralnych, pokazu zdobienia ciast i tortów oraz konkursów z cennymi nagrodami. Wszyscy chętni będą mieli też niepowtarzalną okazję, by spotkać się z blogerką kulinarną Jolantą Caputą, czy pokolędować przy akompaniamencie Agnieszki Franków-Żelazny, dyrektor artystycznej Narodowego Forum Muzyki.

Każdy dzień w ramach Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich związany będzie z innymi atrakcjami. W poniedziałek zapraszamy na Dzień Zdrowia i Urody. We wtorek –Dzień Gier. Środa – to Dzień Sportu i Rekreacji. Czwartek natomiast to, coś dla miłośników sztuki i Kultury. W piątek proponujemy zajęcia kulinarne – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu – Wierzymy, że aktywny udział w naszej akcji będzie dla Seniorów i ich rodzin miłym doświadczeniem, które przyniesie im wiele radości, a przy tym wymiernych korzyści – dodaje.

Zwieńczeniem Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich będzie sobotni finał (23.01.2016 r.), podczas którego przewidziano m.in. pokaz mody Seniorów wraz z wnuczętami i metamorfozy oraz występ Dj Wiki. Najstarszej w Polsce DJ-ki, która od wielu lat łamiąc stereotypy rozkręca międzypokoleniowe imprezy. Natomiast główną gwiazdą finału będzie aktor, Tomasz Stockinger, ulubieniec starszego pokolenia. Zaprezentuje się on w recitalu „Melodią wracasz do mnie”.
Styczniowa akcja organizowana jest przy wsparciu Wrocławskiego Centrum Seniora.
Patronat medialny nad nią objęli: Gazeta Senior, Głos Seniora, Regionalny Magazyn Seniora, senior.pl i starsirodzice.pl.

Szczegółowy harmonogram Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich można znaleźć na www.arkadywroclawskie.pl.

Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.