Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich pełen atrakcji

Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich pełen atrakcji

(18-23.01.2016 r.) Dużym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje i promocje organizowane w ramach Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich. Ich wyjątkowa ilość i różnorodność sprawiły, że każdy Senior znalazł coś dla siebie. Punktem kulminacyjnym był Wielki Finał, podczas którego zaprezentowano niezwykły pokaz mody z muzyką DJ Wiki. Ze swoim recitalem wystąpił Tomasz Stockinger.

„Takie akcje są potrzebne i dla nas bardzo interesujące” – tak w skrócie Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich podsumowywali jego uczestnicy. W jego trakcie mieli oni możliwość skorzystania m.in. z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych, wspólnej gimnastyki, czy udziału w turnieju brydżowym. Pełnej widowni nie brakowało także podczas przeglądów chórów i kabaretów senioralnych, pokazu kulinarnego oraz wspólnego kolędowania przy akompaniamencie Agnieszki Franków-Żelazny, dyrektor artystycznej Narodowego Forum Muzyki.
Zwieńczeniem Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich był sobotni finał (23.01.2016 r.), podczas którego odbył się wyjątkowy pokaz mody osób 50+ i wnucząt, do którego muzykę na żywo grała najstarsza w Polsce DJ-ka – DJ Wika. Główną gwiazdą był aktor, Tomasz Stockinger, ulubieniec starszego pokolenia. Zaprezentował się on w recitalu „Melodią wracasz do mnie”, który widzowie nagrodzili gromkimi brawami.

pokaz mody

recital Stockinger

Dodatkowo przez cały tydzień kolejka chętnych ustawiała się także przy stoisku, gdzie można było wyrobić Wrocławską Kartę Seniora. A to głównie dzięki temu, że do końca stycznia, po jej okazaniu Seniorzy mogli także liczyć na wiele rabatów i zniżek w sklepach, punktach usługowych i restauracjach Arkad Wrocławskich. – Niezwykle cieszy nas pozytywny odbiór i duża frekwencja, jaką cieszyła się nasza akcja. Jak widać Seniorzy chcą i lubią aktywnie spędzać czas, a podczas Tygodnia Seniora mieli taką możliwość – przyznaje Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Arkadach Wrocławskich. – W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować sklepom oraz partnerom, którzy pomogli i aktywnie uczestniczyli w akcji. To dzięki nim mogliśmy zapewnić Seniorom tak wiele atrakcji oraz ciekawych ofert promocyjnych – dodaje.
Styczniowa akcja organizowana była przy wsparciu Wrocławskiego Centrum Seniora.

Patronat medialny nad nią objęła m.in. Gazeta Senior.

O CH Arkady Wrocławskie:
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton – oto dane akwarium.

Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.pl

 

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.