Uzdrowisko dla seniora

Uzdrowisko dla seniora

Jeśli cierpisz na cukrzycę, masz problemy z sercem, ze skórą, pobyt w uzdrowisku w Świnoujściu pomoże Ci w wyjściu z choroby. Uzdrowisko specjalizuje się również w leczeniu schorzeń pulmonologicznych, reumatologicznych, laryngologicznych oraz otyłości.

Uzdrowisko Świnoujście posiada wieloletnią tradycję leczniczą. W ramach skierowania NFZ odbywają się tu turnusy sanatoryjne i szpitalne oraz wczesna rehabilitacja kardiologiczna. Uzdrowisko jest firmą przyjazną seniorom, której główne wartości opierają się o tradycję, profesjonalizm i zdrowie. Pod opieką wykwalifikowanej kadry można tu skorzystać z zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych oraz relaksacyjnych na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem naturalnych surowców: borowiny i solanki.

Uzdrowisko Świnoujście

Uzdrowisko zaprasza do nowo odrestaurowanego, utrzymanego w XIX-wiecznym stylu obiektu, położonego bezpośrednio przy promenadzie w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. „Admirał I” znajduje się zaledwie 150 metrów od jednej z najpiękniejszych i najszerszych plaż w Europie. W 2014 r. przeszedł kapitalny remont, w wyniku którego powstał budynek towarzyszący z kompleksem basenowym, strefą saun i jacuzzi oraz nowoczesną bazą zabiegową. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
Uzdrowisko Świnoujście oferuje pobyty w 53 eleganckich, komfortowych pokojach 2-osobowych, 3-osobowych i apartamentach.

Pakiet leczniczy
W cenie „Pakietu leczniczego” znajduje się: 7 noclegów (14, 21 noclegów) oraz całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu szwedzkiego). Pakiet obejmuje też wstępne badanie lekarskie, opiekę pielęgniarską, 15 zabiegów podczas pobytu tygodniowego, 30 zabiegów podczas pobytu 14-dniowego, 45 zabiegów przy pobycie 21-dniowym. Kuracjusze mogą korzystać z basenu, sauny fińskiej, parowej i jacuzzi. Na terenie uzdrowiska jest dostęp do sieci internetowej.

Uzdrowisko Świnoujście

Na poprawę stanu zdrowia ma też wpływ odpowiednie samopoczucie. A słoneczny taras, który wraz z ogrodem znajduje się na dachu budynku to idealne, zaciszne miejsce do odpoczynku i nabrania sił. W przyziemiu do dyspozycji gości funkcjonuje zadaszony ogródek letni z widokiem na słoneczną promenadę.

Nowoczesna, elegancka, klimatyzowana restauracja spełni oczekiwania najbardziej wymagających kuracjuszy. Można tu zamówić dania kuchni polskiej i europejskiej serwowane oraz podane w formie bufetu szwedzkiego. Jest też bar kawowy.
Dopłata do balkonu wynosi 10 zł/dzień. Szczegóły oraz pełen cennik dostępne są na stronie: www.uzdrowisko.pl.

Uzdrowisko Swinoujście_WRO_mar_kwi_v2

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.