„W pisanie wkładam swoje serce” Maria Ulatowska, autorka bestsellerowych powieści

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Z Marią Ulatowską, autorką wielu bestsellerowych powieści oraz wydanej właśnie „Rodziny z Sosnówki”, o znaczeniu rodziny, wkurzaniu się, przełomie po emeryturze oraz pisaniu od serca rozmawia Marcin Wilk. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Marcin Wilk: „Rodzina! Rodzina! Rodzina, ach rodzina!” – śpiewa na początku „Rodziny z Sosnówki” Jeremi Przybora. No to od … Czytaj dalej „W pisanie wkładam swoje serce” Maria Ulatowska, autorka bestsellerowych powieści