Waloryzacja emerytur 2021

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Ruszyła coroczna waloryzacja emerytur i rent. Wypłaty rosną o ponad 4 proc. Minimalna emerytura jest teraz wyższa o 50,88 zł.  W tym roku, w związku z rosnącą inflacją, podwyżka jest wysoka, a wskaźnik waloryzacji wyniósł dokładnie 4,24 proc., co jest najwyższą podwyżką od dekady. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Co roku w … Czytaj dalej Waloryzacja emerytur 2021