Wesprzyj ciekawy projekt dla seniorów

Wesprzyj ciekawy projekt dla seniorów

Trwa zbiórka funduszy na interesujący projekt dla seniorów, który powstał z inicjatywy młodych osób z „zawsze.uprzejmie”. Potrzebne jest wsparcie, aby zrealizować powstanie klipu wideo i eventu.

Życie po sześćdziesiątce to okres drugiej młodości, gdy można realizować się, spełniać swoje marzenia i żyć pełnią życia. Z takim przekonaniem wyszły pomysłodawczynie projektu Oldschool Is Cool, które chcą zmienić stereotypowy wizerunek polskich seniorów, postrzeganych jako osoby nieporadne, nieprzystosowane i nieatrakcyjne dla współczesnego świata. Projekt dla seniorów obejmie powstanie klipu wideo, organizację dancingu międzypokoleniowego, organizację materiałów promujących (koszulki, torby ekologiczne itp.), a także przygotowanie magazynu podsumowującego całą akcję.

Na co będą przeznaczone pieniądze?

Zebrane pieniądze będą przeznaczone na realizację klipu wideo z seniorami w roli głównej. W materiale będą przedstawione osoby, które pomimo upływu lat potrafią się bawić, cieszyć życiem i nawiązywać nowe przyjaźnie. Fundusze są potrzebne na wynajęcie profesjonalnego sprzętu wideo, odpowiednią aranżację wnętrz, stylizacje oraz honorarium dla aktorów. Kolejnym elementem kampanii będzie event – dancing międzypokoleniowy, na którym wszyscy, bez względu na wiek, będą się dobrze bawić. Zebrane pieniądze będą również przeznaczone na koszulki z logiem, torby i plecaki ekologiczne, przypinki, czapki.

Kim są organizatorzy?

„Jesteśmy zawsze uprzejmie i nieprzerwanie od 6 lat kolorujemy otaczającą nasz rzeczywistość, kreując ją za pomocą tych ruchomych i tych całkiem statycznych obrazków, które składają się na naszą uprzejmą historię. Z powodzeniem prowadzimy działania kreatywne zarówno w branży foto, wideo, jak i w blogosferze. Na swoim koncie mamy 11 samodzielnie zrealizowanych kampanii kreatywnych opartych na naszych oryginalnych koncepcjach.”

Zbiórka funduszy na realizację projektu przeprowadzana jest na stronie zrzutka.pl/oldschool-is-cool.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.