Więcej niż sanatorium

Więcej niż sanatorium

Leczenie uzdrowiskowe idzie z duchem czasu. Pojawiają się obiekty odcinające się od PRL-owskich realiów znanych z polskich sanatoriów. Jednym z nich jest Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju.
.
.
.

Więcej znaczy Słoneczny Zdrój
W otwartym w 2013 roku czterogwiazdkowym Hotelu Słoneczny Zdrój szeroka oferta medyczna przeplata się z wyszukanymi rozwiązaniami architektonicznymi, rekreacyjnymi, smaczną kuchnią i profesjonalną obsługą. Już sam widok hotelu z zewnątrz robi wrażenie. Nowoczesna bryła budynku, pomimo niewątpliwej oryginalności, doskonale wkomponowuje się w krajobraz Ponidzia. W środku natomiast czekają komfortowe pokoje, basen, siłownia, hala sportowa, kręgielnia, klub nocny, profesjonalne SPA i wiele więcej. Jest też Restauracja Ponidzie, będąca swoistą galerią potraw, w której nie tylko zjemy, ale też obejrzymy prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Dba o to uzdolniony szef kuchni Patryk Kotarba.

widok_na_hotel_od_strony_wejscia_2

Leczenie w klasie premium
W dziale medycznym Kuracjusze mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt (m.in. PST, BMS) rozlokowany w aż 30 gabinetach. Nad pracą doświadczonych rehabilitantów, fizjoterapeutów i masażystów pieczę sprawują dwaj lekarze. O skuteczności leczenia w Hotelu Słoneczny Zdrój decyduje też dostęp do największego skarbu Buska-Zdroju – wody siarczkowej, dostarczanej do hotelu bezpośrednio z ujęcia w Lesie Winiarskim. Dzięki tym wszystkim czynnikom, hotel już drugi rok z rzędu został odznaczony prestiżowym tytułem II. „Najlepszego Medycznego Wellness & SPA w Polsce”.

kriosauna

O tym, co jeszcze czyni z Hotelu Słoneczny Zdrój obiekt uzdrowiskowy najwyższej klasy, przeczytajcie na jego stronie internetowej: Slonecznyzdroj.pl – Sanatorium w Busku-Zdroju? Wybierz więcej!

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.