Współcześni gladiatorzy z Juventusu

Współcześni gladiatorzy z Juventusu

Sportowcy, a szczególnie piłkarze są znani niemal na całym świecie. Zarabiają ogromne pieniądze, a ich występy oglądają dziesiątki tysięcy kibiców.

Tak się ukształtowały gusty współczesnych mieszkańców Europy, że zawody piłkarskie urosły do rangi najważniejszych wydarzeń. Wspaniała gra aktorska, czy osiągnięcia naukowe nie wzbudzają takich emocji jak mecz piłki nożnej. Czołowi zawodnicy są kupowani za ogromne pieniądze i zarabiają miesięcznie tyle, co inni przez 10 lat. Do piłkarzy wzdychają długonogie modelki, a znane marki samochodów rozdają im auta do testów. Teraz to chyba najlepiej opłacany zawód świata.

We Wrocławiu została powołana do działania Akademia Juventusu. Założenia są takie, że dzieci i młodzież będą szkoliły się przez cały rok według programów opracowanych w Juventusie. Także trenerzy zostaną przeszkoleni we Włoszech i będą realizowali jednolity program szkoleniowy. Zajęcia są płatne, niecałe 200 złotych miesięcznie. Uczestnicy otrzymują stroje z logo Starej Damy, ubezpieczenie, wsparcie psychologiczne, wsparcie medyczne i sporo innej opieki niezbędnej we współczesnym sporcie. Zajęcia wrocławskiej Akademii Juventusu będą odbywały się na stadionie olimpijskim i w balonie przy ulicy Szyszkowej w podwrocławskiej Ślęzie, to tuż obok Bielan Wrocławskich.

Więc jeśli masz pieniądze i utalentowane piłkarsko dzieci lub wnuki to teraz masz okazję by sprawdzić, czy mają szansę na karierę światowego formatu.

 

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.