Wstydliwy problem. Nietrzymanie moczu

Wstydliwy problem. Nietrzymanie moczu

Pokolenie wyżu demograficznego osiąga obecnie etap życia, w którym nietrzymanie moczu staje się bardzo istotnym tematem. Dodatkowo dla utrzymania wysokiej jakości życia, oczekiwania osób starszych względem produktów stale rosną.

Problem nietrzymania moczu jest wciąż wstydliwy dla wielu osób. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż dotyczy on zarówno dużej liczby kobiet jak i mężczyzn. Obecnie na rynku można znaleźć produkty dedykowane dla obu płci. Wyróżniają się one anatomicznym dopasowaniem i indywidualnym designem – z kolorową aplikacją dla kobiet, w szarym odcieniu dla mężczyzn.

Dla kobiet

Nowa, perfekcyjnie dopasowana bielizna chłonna zapewnia ochronę, której potrzebują kobiety. Zaprojektowana jest specjalnie dla nich z uwzględnieniem kobiecych kształtów ciała. Majtki chłonne z obniżonym stanem w talii sprawiają, że są one bardzo dyskretne. Ponadto chronią strefy intymne przed ciągłym kontaktem z moczem, zapewniając przy tym antybakteryjne działanie. Dodatkowo posiadają miękkie, przepuszczające powietrze materiały, trzy warstwy wkładu chłonnego, przyjazne dla skóry pH 5.5 oraz górną warstwę wzbogaconą łagodzącym aloesem co pozwala utrzymać zdrową skórę w miejscach intymnych kobiet. Majtki wciągane są wygodne i dopasowane, dzięki czemu mogą być noszone jak zwykła bielizna i pozwalają na swobodne korzystanie z toalety.

Dla mężczyzn

Z problemem inkontynencji zmagają się również mężczyźni. Wielu z nich doświadcza nietrzymania moczu, szczególnie po przebytych zabiegach urologicznych. Specjalnie dla nich stworzono anatomicznie ukształtowane majtki chłonne. Zapewniają one wygodę i łatwość użytkowania, a co się z tym wiąże uczucie pełnego komfortu i dyskrecji. Są idealnie dopasowane i wzmocnione tam, gdzie mężczyźni potrzebują tego najbardziej. Skuteczne wsparcie Pamiętaj, kiedy doświadczysz pierwszych oznak osłabienia pęcherza, nie zwlekaj, poproś o kompetentne i profesjonalne wsparcie medyczne. Takie wsparcie to również dobór odpowiednich produktów – wkładek i majtek chłonnych. Właściwy wybór rozwiązania pozwoli ograniczyć Twój stres do minimum, dając uczucie pełnego komfortu i dyskrecji. Dzięki takim rozwiązaniom zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą czuć się szczęśliwsi, wiedząc, że mają doskonałą ochronę każdego dnia.

Źródło: Informacja prasowa firmy „Paul Hartmann Polska” sp. z o.o.

Aby zamówić bezpłatną próbkę bielizny chłonnej MoliCare, należy zadzwonić na bezpłatną infolinię tel. 800 26 96 36

 

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.