Wyginam śmiało ciało

Wyginam śmiało ciało

Popularnego włoskiego tancerza Stefano Terazzino, mistrzów świata w rock and rollu akrobatycznym i wielu innych utalentowanych tancerzy będzie można podziwiać na pokazach w Magnolia Park w najbliższą sobotę.

Sycylijczyk Stefano Terazzino jest znany publiczności z programów telewizyjnych „Taniec z Gwiazdami” i „Dancing with the Stars. Tancerz na polskiej scenie muzycznej zadebiutował w 2006 r., kiedy to przeprowadził się do Polski, aby trenować z Ewą Szabatin. W sobotę (26 stycznia) zatańczy w Magnolia Park. –
Wydarzenie „Gwiazdy zatańczą z Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park” potrwa od godz. 14.00 do 18.00. W tym czasie włoski tancerz wyjdzie na scenę kilkakrotnie. Z pewnością będzie chwila na zdobycie autografu i zrobienie zdjęć. Nienaganne umiejętności zaprezentuje także jedna z jego partnerek tanecznych, Paulina Biernat, również trener w programach TVN-u i Polsatu, w których występowała m.in. u boku Michała Szpaka.
Oprócz gwiazd w Magnolia Park wystąpią mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym, a także instruktorzy i najzdolniejsi uczniowie z Champion Team. Pary, grupy i soliści zaprezentują style standardowe, latynoamerykańskie, cha-chę, jive, sambę, modern jazz czy street dance. Nie zabraknie pokazów dziewczęcych grup cheerleaderek, dziecięcych grup baletu i młodzieżowych grup hip-hop. –Nasi instruktorzy to tancerze najwyższej krajowej klasy, a uczniowie mogą pochwalić się sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Poza dobrą zabawą i ciekawymi pokazami, w trakcie wydarzenia nie zabraknie także okazji do zdobycia zniżek na karnety na zajęcia w naszej szkole tańca — mówi Martyna Wiśniewska z Centrum Tańca Champion Team.

Najbliższe pokazy to kolejne wydarzenie o tanecznym charakterze w Magnolia Park. Wcześniej pojawił się tu m.in. Rafał Maserak, którego występy cieszyły się dużym zainteresowaniem. – Urozmaicony kalendarz wydarzeń na 2019 rok w Magnolia Park zapowiada się równie ekscytująco. Warto być czujnym, aby niczego nie przegapić – zapowiada Tomasz Waszkiewicz.

Imprezę poprowadzi Iwona Pavlović – tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski, sędzia w konkursach krajowych i międzynarodowych oraz surowa jurorka w programach telewizyjnych. Wydarzenie organizowane przez szkołę Champion Team jest bezpłatne.
Gwiazdy zatańczą w Magnolii 26 stycznia 2019 r., godz. 14.00-18.00, scena koło Empiku
Magnolia Park, Wrocław — ul. Legnicka 58
Wstęp wolny. Będziecie?

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.