Wygraj z alzheimerem. Pierwszy skuteczny program w profilaktyce i leczeniu zaburzeń

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Wygraj z alzheimerem to pierwszy skuteczny program w profilaktyce i leczeniu zaburzeń poznawczych, poradnik nie tylko dla osób zmagających się z chorobą. Warto go przeczytać, gdy mamy bliskich zagrożonych alzheimerem. Przystępnie napisany zawierający wiedzę, którą powinien mieć każdy z nas. Wygraj z alzheimerem. Pierwszy skuteczny program w profilaktyce i leczeniu zaburzeń Alzheimera boimy się bardziej … Czytaj dalej Wygraj z alzheimerem. Pierwszy skuteczny program w profilaktyce i leczeniu zaburzeń