Wypłata 14 emerytury już w listopadzie. Ważne informacje! Uwaga na oszustów!

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Nie trzeba składać żadnego wniosku, żeby dostać 14. emeryturę. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotowuje się do wypłaty seniorom dodatkowych pieniędzy. 14. emerytura trafi do klientów ZUS wraz z wypłatami listopadowymi. Tzw. czternastka w 2021 r. to 1250,88 zł brutto. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl – Ostatnio wielu seniorów przychodzi do ZUS, żeby zapytać … Czytaj dalej Wypłata 14 emerytury już w listopadzie. Ważne informacje! Uwaga na oszustów!