Zadbaj o słuch i pomóż dzieciom z wadami słuchu

Zadbaj o słuch i pomóż dzieciom z wadami słuchu

Trwa akcja Zadbaj o słuch – bądź w kontakcie ze światem. To okazja, aby bezpłatnie przebadać słuch, a jednocześnie wspomóc Ogólnopolską Kampanię Wspierania Dzieci z Wadami Słuchu.

W ramach akcji Zadbaj o słuch – bądź w kontakcie ze światem osoby powyżej 60. lat mogą skorzystać z bezpłatnego badania słuchu. Co więcej, każda osoba, która zdecyduje się przebadać, przyczyni się również do wsparcia finansowego dzieci z wadami słuchu.

W ramach Kampanii Wspierania Dzieci z Wadami Słuchu organizator – firma ACS Słuchmed – za każdego uczestnika akcji przekaże określoną kwotę na pomoc lokalnym ośrodkom edukacyjno-rehabilitacyjnych, zajmujących się opieką nad dziećmi niedosłyszącymi oraz Fundacji Echo, pomagającej w rozwoju dzieciom z wadą słuchu. Za każde bezpłatne badanie słuchu jednej osoby powyżej sześćdziesiątki na hasło „ZADBAJ O SŁUCH” firma ACS Słuchmed przekazuje 10 zł ww. instytucjom.

Teraz można zadbać o swoje zdrowie i przeprowadzić profilaktyczne badanie słuchu, a jednocześnie wziąć udział w akcji wspierającej potrzebujące dzieci. O tej akcji warto poinformować znajomych!

Zarezerwuj termin już dziś

Aby skorzystać z bezpłatnych badań należy umówić się na wizytę. Termin można zarezerwować na trzy sposoby:
✔ telefonicznie: 814 714 004,
✔ mailowo: zbadajsluch@sluchmed.pl,
✔ osobiście w jednym z oddziałów Słuchmed w najbliższej okolicy (listę salonów akustyki słuchu Słuchmed można odnaleźć na stronie sluchmed.pl).

Uwaga: podczas rejestracji należy podać hasło „ZADBAJ O SŁUCH”.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.