Zaprojektuj lepszą starość. Zgłoś pomysł na innowacyjne rozwiązanie dla seniorów i zdobądź pieniądze!

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Dobra, aktywna, szczęśliwa starość jest możliwa, nawet jeśli teraz wydaje się utopijną ideą. Już dziś możesz zaprojektować lepszą starość dla siebie, swoich bliskich, sąsiadów w swoich społecznościach i instytucjach! Jeśli masz pomysł na innowacyjne rozwiązania dla osób starszych, zgłoś go, zdobądź pieniądze i wsparcie na jego realizację! Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl … Czytaj dalej Zaprojektuj lepszą starość. Zgłoś pomysł na innowacyjne rozwiązanie dla seniorów i zdobądź pieniądze!