Zdobądź grant na realizację projektu dla seniorów

Zdobądź grant na realizację projektu dla seniorów

Trwa konkurs „Adamed dla Seniora”, w którym można pozyskać grant na realizację projektu dla seniorów. Najciekawsze pomysły otrzymają dofinansowanie w wysokości 10 000, 5 000, 3 000 lub 2 000 zł.

Adamed dla Seniora to program społeczny, którego celem jest wpłynięcie na zmianę stylu życia seniorów. Aby zainspirować osoby starsze do aktywnego spędzania czasu, w ramach programu zorganizowano konkurs „Adamed dla Seniora”. Do wygrania grant na realizację projektu dla seniorów. Konkurs jest przeznaczony dla organizacji działających na rzecz aktywizacji Seniorów – organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych czy uniwersytetów trzeciego wieku. W ramach konkursu do 15 września 2019 można zgłosić projekt skierowany do seniorów, a dotyczący promocji aktywnego spędzania czasu, przestrzegania zasad zdrowego stylu życia oraz działań z obszaru szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej.

Zwycięzcy otrzymają fundusze na realizację swojego pomysłu

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze trzy najlepsze projekty, które otrzymają nagrodę w wysokości kolejno 10 000, 5 000 i 3000 zł. Jury weźmie pod uwagę takie kryteria jak: intensywność dotychczasowo prowadzonych działań, ich jakość i przejrzystość, uwzględnienie potrzeb osób starszych oraz atrakcyjność i kreatywność zgłaszanego projektu. Organizatorzy przewidzieli również Nagrodę Specjalną w wysokości 2 000 zł dla Uczestnika Konkursu, którego projekt w szczególności wzmacnia działania prozdrowotne, profilaktykę zdrowia i aktywność fizyczną wśród Seniorów.

Grant na realizację projektu dla seniorów

 

Zgłoszenie

O grant na realizację projektu dla seniorów można starać się przesyłając do 15 września zgłoszenie do konkursu. Każde nadesłane zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:
✔ nazwę organizacji;
✔ prezentację dotychczasowych działań na rzecz seniorów;
✔ opis aktywności, na którą zostanie przeznaczona nagroda wraz z szacowaną liczbą uczestników przedsięwzięcia.
Co ważne, jedna organizacja może przesłać maksymalnie trzy propozycje.

Zgłoszenia można przesyłać jednym z trzech sposobów:
✔ pocztą tradycyjną na adres: Walk PR, ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa z dopiskiem „KONKURS Adamed dla Seniora”
✔ mailowo: dlaseniora@adamed.com
✔ przez formularz dostępny na stronie: adameddlaseniora.pl/konkurs

Więcej informacji o programie Adamed dla Seniora na stronie adameddlaseniora.pl.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.