Zimowe trendy w modzie – musztarda i puch

Zimowe trendy w modzie – musztarda i puch

Burgundowy i musztardowy to kolory sezonu jesienno-zimowego. Okres jesienno-zimowy wymaga od nas wyboru strojów, które będą nie tylko modne, ale również ciepłe. W tym sezonie postawny na wielokolorowe futerka oraz puchowe kurtki w odcieniach burgundu i musztardy. Świetnym uzupełnieniem stroju będą również futrzane dodatki – radzi Sylwia Nowak, modelka i aktorka.

Tej jesieni i zimy znów wracamy do burgundowego i musztardowego oraz różnych odcieni tych kolorów – mówi Sylwia Nowak, modelka i aktorka. W tym sezonie królować będą wielobarwne sztuczne futerka oraz kurtki puchowe we wspomnianych kolorach jesieni. Na polskich ulicach nie zabraknie również motywu krat.

Przed zimą warto zaopatrzyć się także w futrzaną kamizelkę, która da nam komfort termiczny oraz – jak podkreśla Sylwia Nowak – sprawi, że nasz strój stanie się kompletny.  Z dodatków na pewno futrzane czapki, szale czy rękawiczki z futrzanymi dodatkami oraz kapelusze. Jeśli chodzi o buty, z tego co zauważyłam, bardzo dużo dziewczyn wraca do modnych w zeszłym sezonie kozaków za kolano – dodaje Sylwia Nowak.

Tekst: Newsrm.TV
fot. Pixabay

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.