Wszystko, co musisz wiedzieć o 14 emeryturze 2023. Najważniejsze informacje w pigułce [Warunki, Terminy, Kwoty]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Dodatkowe roczne świadczenie, czyli tzw. 14 emerytura zostanie wypłacona we wrześniu i wyniesie 2650 zł brutto, to ponad 1061 zł więcej niż wcześniej zapowiadane 1588,44 zł brutto. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Warunki przyznawania 14 emerytury 2023 Czternasta emerytura, w przeciwieństwie do trzynastej, przeznaczona jest wyłącznie dla emerytów o najniższych świadczeniach. Nie … Czytaj dalej Wszystko, co musisz wiedzieć o 14 emeryturze 2023. Najważniejsze informacje w pigułce [Warunki, Terminy, Kwoty]